Produkt chwilowo niedostępny

ZAAX 30 kapsułekZAAX to naturalny i skuteczny preparat przeznaczony do postępowania dietetycznego w celu: hamowania agregacji (zlepiania) płytek krwi, zapobiegania tworzeniu zakrzepów, zapewnienia zdrowego przepływu krwi u osób z chorobami sercowo-naczyniowymi i ich ryzykiem. ZAAX to preparat opracowany specjalnie dla osób z chorobami sercowo-naczyniowymi i ich ryzykiem oraz dla osób z ryzykiem powstania zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych. Prepaart przeznaczony jest w szczególności dla osób: z podwyższonym ciśnieniem tętniczym, z miażdżycą i chorobą wieńcową, z podwyższonym poziomem cholesterolu, z cukrzycą, z nadwagą i otyłością, po przebytym zawale, z ryzykiem powstawania żylaków, w tym dla osób z ww. grup, które z różnych przyczyn nie mogą stosować, kwasu acetylosalicylowego. ZAAX może być stosowany przez osoby: z nadwrażliwością na leki z grupy salicylanów i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, z astmą oskrzelową, z czynną chorobą wrzodową.
Zastosowanie: do postępowania dietetycznego w celu: hamowania agregacji (zlepiania) płytek krwi, zapobiegania tworzeniu zakrzepów, zapewnienia zdrowego przepływu krwi u osób z chorobami sercowo-naczyniowymi i ich ryzykiem.
Zalecana dzienna pocrcja: 1 kapsułka dziennie rano po posiłku.
Sposób użycia: kapsułkę należy połknąć, popijając szklanką wody. Należy przyjmować codziennie. W sytuacji pominięcia jednej dziennej porcji, należy w kolejnym dniu przyjąć jedną kapsułkę. W pierwszym tygodniu stosowania poleca się 2 kapsułki dziennie (1 rano, 1 wieczorem).
Składniki: ekstrakt Fruitflow (kompozycja polifenoli, nukleotydów oraz izoflawonoidów pochodzenia naturalnego, pozyskiwanego z WSTC II), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: hydroksypropylometyloceluloza, nośnik: stearynian magnezu, nośnik: dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu; żelatyna, barwnik: tlenek żelaza.
100g produktu zawiera:
- wartość energetyczna 1578kJ/377kcal;
- tłuszcz 0,2g w tym: kwasy tłuszczowe nasycowne 0,0g; węglowodany 33,1g w tym: cukry 0,3g; błonnik 0,5g; białko 60,1g; sól 0,0g; Fruitflow 70420mg.
1 kapsułka zawiera:
- wartość energetyczna 3,36kJ/0,8kcal;
- tłuszcz 0,0g w tym: kwasy tłuszczowe nasycowne 0,0g; węglowodany 0,07g w tym: cukry 0,0g; błonnik 0,0g; białko 0,13g; sól 0,0g; Fruitflow 150mg.
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.
Chronić przed światłem.
Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza.
Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
Produkt nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia.
Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia mają istotne znaczenie.

Klienci, którzy kupili: ZAAX 30 kapsułek, kupili również:

Szukaj