Produkt chwilowo niedostępny

Zdrowosen Plus z Melatonią 1 mg 28 tabletekZdrowosen Plus, 28 tabletek - opis produktu
Suplement diety dla osób dorosłych zawiera zestaw ziół, które pomagają wyciszyć się i zasnąć, zamknięte w nowoczesnej tabletce MRS z Systemem Zmodyfikowanego Uwalniania (tabletka najpierw uwalnia ekstrakt z męczennicy i melatoninę dla łatwiejszego i szybszego zasypiania, a następnie ekstrakt z szyszek chmielu, magnez i witaminę B6 dla mocnego i spokojnego snu).
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki zawarte w produkcie.
Zalecane spożycie: 1 tabletka najpóźniej godzinę przed snem.
Składniki: ekstrakt z męczennicy, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z szyszek chmielu, tlenek magnezu, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), melatonina, otoczka (substancje zageszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik: Ł171.
1 tabletka zawiera: melatonina 1mg; ekstrakt z męczennicy 250mg; ekstrakt z chmielu 125mg; magnez 60mg (16%*); witamina B6 3mg (214%*).
*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować melatoniny łącznie z lekami immunosupresyjnymi (cyklosporyną, Prednison), z nifedypiną (stosowaną min w nadciśnieniu), z lekami uspokajającymi i nasennymi. Prowadzenie pojazdów mechanicznych może wpływać na opóźnienie reakcji przez 5 godzin po zastosowaniu.
Ważne wskazówki: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.
Producent: Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o., ul. Podstoczysko 30; 07-300, Ostrów Mazowiecka.
Szukaj