Cholinex x 24 pastylki


Nazwa: Cholinex
Postać: pastyl.twarde
Dawka: 0,15 g
Opakowanie: 24 pastyl. (3blist.x8szt.)
Wskazania: Wskazania do stosowania:- Stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła,- Ból i obrzęk gardła towarzyszący stanom zapalnym.- Jako lek wspomagający antybiotykoterapię zakażeń błony śluzowej jamy ustnej i gardławywołanych przez niektóre drobnoustroje.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na:● salicylany,● inne niesteroidowe leki przeciwzapalne,● pozostałe składniki produktu.Nie podawać u osób z żylakami przełyku, ze względu na zagrożenie krwotokiem.
Interakcje: Po podaniu salicylanu choliny w postaci pastylek prawdopodobieństwo wystąpienia poniższychinterakcji jest mało prawdopodobne.Salicylany osłabiają działanie stosowanych równocześnie innych niesteroidowych lekówprzeciwzapalnych. Nasilają działanie leków uspokajających i nasennych. Nasilają działanie lekówprzeciwcukrzycowych i przeciwzakrzepowych.Steroidowe i niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki przeciwzakrzepowe, fibrynolityczne, hamująceagregację płytek podawane jednocześnie z salicylanami mogą nasilać ryzyko krwawień.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: przeciętnie ssać po 1 pastylce 4 do 6 razy na dobę.Jeśli ból gardła nie ustępuje w ciągu 1 do 2 dni, należy skontaktować się z lekarzem.

Klienci, którzy kupili: Cholinex x 24 pastylki, kupili również:

Szukaj