Produkt chwilowo niedostępny

Doppelherz aktiv Morwa Slim Efekt 60 tabletekZastosowanie
Naturalna pomoc dla osób odchudzających się. Morwa wspomaga metabolizm węglowodanów poprzez ograniczanie wchłaniania cukrów. Działanie
Liście morwy białej wspomagają metabolizm węglowodanów poprzez zmniejszanie przyswajania cukrów po posiłkach. Liście morwy białej (Morus alba) zawierają substancje, które hamują działanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład w jelitach węglowodanów przyswajalnych do cukrów prostych w jelitach (np. skrobi do glukozy). W wyniku tego część węglowodanów pozostaje niestrawiona i podlega wydaleniu. Pomaga to w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów.
Chrom wpływa korzystnie na metabolizm węglowodanów i makroskładników spożywanych z jedzeniem. Jest kluczowym elementem GTF (Glucose Tolerance Factor), czynnika zwiększającego wychwytywanie glukozy z krwi przez komórki i jej spalanie.
Podstawową rolę w odchudzaniu odgrywa korekta trybu życia: dobranie zdrowego i różnorodnego jadłospisu do własnego gustu smakowego oraz korekta trybu życia - przede wszystkim: umiarkowany wysiłek fizyczny (np. szybki marsz lub nordic walking), co najmniej 3 razy w tygodniu po 30 minut.

Klienci, którzy kupili: Doppelherz aktiv Morwa Slim Efekt 60 tabletek, kupili również:

Szukaj