MioHashin 30 kaps. + 60 kaps.


Produkt zawiera 2 typy kapsułek do stosowania w ciągu dnia: Mio i Hashin.
-Kapsułka Mio
W składzie kapsułki Mio znajduje się mio-inozytol oraz N-acetyl-L-cysteina. Mio-inozytol należy do witamin z grupy B, a jego rola w organizmie to m.in. usprawnianie transportu glukozy do komórek wrażliwych na insulinę. N-acetyl-L-cysteina to składnik mający wpływ na utrzymanie równowagi oksydacyjnej przez neutralizację wolnych rodników.
-Kapsułka Hashin
Zawiera składnik wspomagający prawidłową funkcję tarczycy (selen), a także inne składniki pomagające zachować komfort życia osób z niską czynnością tarczycy
. Czynniki prozapalne oraz wolne rodniki tlenowe zostały powiązane z niską czynnością tarczycy. Selen obecny w produkcie pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, a ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata) ma wpływ na utrzymanie równowagi procesów zapalnych. Witamina B1 w porcji dziennej 50 mg pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Skład został wzbogacony o ekstrakt z Bacopy drobnolistnej (Bacopa monnieri) stymulujący funkcje poznawcze, poprawiający koncentrację oraz adaptogenu Różeńca górskiego (Rhodiola rosea) łagodzącego objawy związane ze zmęczeniem, które często dotyczą osób z niską czynnością tarczycy. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, co jest bardzo istotne u osób z niską czynnością tarczycy.
Szukaj