Produkt chwilowo niedostępny

Nexcare ColdHot Maxi okłady 30cm x 19,5cm 1szt.


3M™ Nexcare™ ColdHot Therapy Pack Maxi, zimno-ciepły okład żelowy wielokrotnego użytku, w pokrowcu, rozm. 195 mm x 300 mm. 1 sztuka.
Naturalna terapeutyczna moc zimna i ciepła. Ciepło pomaga zmniejszyć skurcze mięśni i ból. Kompres żelowy stosowany jako ciepły okład (po ogrzaniu w gorącej wodzie lub mikrofalówce) działa wspomagająco w terapii bolesnych skurczy mięśni i bólów reumatycznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów. Sprawdza się również w bólach miesiączkowych oraz bólów krzyża w trakcie ciąży. Ciepły kompres żelowy może być wykorzystywany jako termofor. Ciepły kompres żelowy ma też działanie relaksujące i uspokajające. Zimno pomaga zmniejszyć obrzęk, stan zapalny i ból. Jako zimny okład (po oziębieniu w zamrażalniku lub lodówce), kompres żelowy jest odpowiedni w przypadku urazów takich jak: stłuczenia, skręcenia, siniaki i guzy.
3M™ Nexcare™ ColdHot Therapy Pack Maxi może być użyty jako zimny lub ciepły okład i jest wygodnym rozwiązaniem dla osób preferujących naturalne, niefarmokologiczne metody terapii.
Kiedy stosować okład ColdHot Maxi na ciepło:
• bóle krzyza, również w okresie ciąży
• bóle miesiączkowe
• ból brzucha (tylko z powodu napięcia mięśni)
• chroniczne bóle mięśni wynikajace z przebytych kontuzji
• ogóle uczucie zimna (używać jako termofor)
Kiedy stosować okład ColdHot Maxi na zimno:
• Obrzęk spowodowany kontuzją/urazem (większe kontuzje nogi np. uda)
• Ostre urazy (siniaki, skręcenia, drobne guzy)
Zimny lub ciepły okład jest przeznaczony do wielokrotnego zastosowania. Jest wygodny i praktyczny w użyciu do łatwej aplikacji w miejscu bólu. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ można korzystać z okładu wiele razy. Żel jest w 99% biodegradowalny, co sprawia, że produkt jest przyjazny dla środowiska. Jest to rozwiązanie zgodne z trendami mówiącymi o wykorzystaniu termoterapii i naturalnej terapeutycznej mocy zimna i ciepła.

Klienci, którzy kupili: Nexcare ColdHot Maxi okłady 30cm x 19,5cm 1szt., kupili również:

Szukaj