Refresh nawilżające krople do oczu 15 ml


Opis:
Refresh Contacts krople do oczu to wyrób medyczny w postaci płynu smarującego do soczewek kontaktowych w postaci kropli do oczu ze środkiem konserwującym.

Zawartość opakowania:
0,5% sól sodowa karboksymetylocelulozy, kwas borowy 0,6%, dekahydrat boranu sodu 0,035%, chlorek sodu, chlorek potasu, dwudodny chlorek wapnia, sześciowodny chlorek magnezu, kwas chlorowodorowy lub wodorotlenek sodu celem regulacji pH i został zabezpieczony substancją konserwującą Purite 0,005%.

Dawkowanie:
Miejscowo, do worka spojówkowego. Stosuje się po kropli do każdego oka w miarę potrzeby, niezależnie od pory dnia.

Uwaga! W przypadku stosowania innych leków okulistycznych zalecane jest zachowanie co najmniej 15 minutowej przerwy pomiędzy kolejnymi aplikacjami. Krople Refresh powinny być stosowane jako ostatnie. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Klienci, którzy kupili: Refresh nawilżające krople do oczu 15 ml, kupili również:

Szukaj