Altacet ICE Spray


Nazwa: Altacet Ice
Postać: aer.
Dawka: -
Opakowanie: 130 ml
Skład: - methylal, - propane, - butane, - alcohol, - menthol, - panthenol.
Działanie: Preparat o działaniu pielęgnacyjno-chłodzącym do stosowania miejscowego po urazach i mikrourazach. Posiada właściwości nawilżające i chłodzące, dzięki czemu nie dopuszcza do powstawania obrzęków, siniaków i krwiaków, a zastosowany odpowiednio wcześnie po urazie przynosi szybką ulgę. Dzięki zawartości D-pantenolu i mentolu, preparat stymuluje odbudowę nabłonka, czyniąc skórę miękką i elastyczną. Ponadto, obecność mentolu wywołuje natychmiastowe, przyjemne uczucie chłodu, ukojenia i dobrego samopoczucia.
Dawkowanie: Rozpylać równomiernie z odległości ok. 10 cm, na powierzchnię skóry.W razie potrzeby zaleca się ponowne zastosowanie preparatu. W czasie rozpylania aerozolu, trzymać pojemnik pionowo zaworem ku górze. Unikać kontaktu preparatu z oczami, błonami śluzowymi oraz zranioną skórą.
Uwagi: - Nie stosować u osób nadwrażliwych na składniki preparatu;- Tylko do użytku zewnętrznego;- Pojemnik pod ciśnieniem;- Chronić przed światłem słonecznym i temperaturą ponad 50°C;- Nie przekłuwać i nie wrzucać do ognia nawet po zużyciu;- Nie rozpylać w kierunku płomienia i rozżarzonych przedmiotów;- Chronić przed dziećmi.

Klienci, którzy kupili: Altacet ICE Spray, kupili również:

Szukaj