DayMag B6 x 20 saszetek


Opis produktu:
Suplement diety DayMag B6. Zawarty w suplemencie magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, zaangażowany jest w prawidłowy metabolizm energetyczny, pomaga w prawidłowej syntezie białek. Magnez wspólnie z witaminą B6 odpowiada za utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, a także zmniejszenie zmęczenia i znużenia.
Zastosowanie:
Suplementacja diety w składniki zawarte w produkcie.
Zalecane spożycie:
1 saszetka na dobę, najlepiej po śniadaniu lub po posiłku głównym. Zawartość saszetki rozpuścić w 100-150ml (1/2 szklanki) wody o temperaturze pokojowej, zamieszać w celu całkowitego rozpuszczenia proszku. Spożyć zaraz po przygotowaniu.
Składniki:
Sole magnezowe kwasu cytrynowego (cytrynian magnezu - magnez); substancja słodząca - ksylitol; regulator kwasowości - kwas cytrynowy; aromat - aromat pomarańczowy; dekstryny kukurydziane; substancja słodząca - sukraloza; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).
porcja dzienna (1 saszetka) zawiera: magnez 375mg (100%)*; witamina B6 1,4mg (100%)*.
*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zaciemnionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zawiera substancje słodzące.
Dystrybutor
FSP GALENA,
ul. Krucza 62,
50-984 Wrocław

Klienci, którzy kupili: DayMag B6 x 20 saszetek, kupili również:

Szukaj