Soyfem 60 tabl.


Nazwa: Soyfem
Postać: tabl.powl.
Dawka: 0,026 g
Opakowanie: 60 tabl. (6 blist.po 10 szt.)
Skład: Każda tabletka powlekana zawiera 100 mg wyciągu (jako wyciąg suchy) z Glycine max L., semen (nasion soi) (100 – 400 : 1), co odpowiada 26 mg zespołu izoflawonów, w przeliczeniu na genisteinę. Rozpuszczalnik używany do ekstrakcji: etanol 60% – 70% V/V. Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.
Działanie: Łagodzi objawy przekwitania, a także przy zachowaniu odpowiedniej diety zapobiega chorobom układu krążenia.
Wskazania: SOYFEM jest wskazany do stosowania u kobiet w okresie przekwitania w celu:  łagodzenia występujących objawów, takich jak: uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zakłócenia snu, uczucie napięcia nerwowego i niepokoju.
Przeciwwskazania: • Nadwrażliwość na soję, olej sojowy, orzeszki ziemne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w punkcie 6.1. • Ciąża i karmienie piersią.
Działania niepożądane: Dotychczas nie stwierdzono.
Interakcje: Nie zaobserwowano.
Dawkowanie: Dawkowanie 1 – 2 tabletki dwa razy na dobę, rano i wieczorem. Nie należy przekraczać 2 lat stosowania produktu SOYFEM. Dzieci i młodzież SOYFEM nie jest wskazany do stosowania u dzieci i młodzieży. Sposób podawania SOYFEM przyjmuje się doustnie, najlepiej w trakcie posiłku, popijając tabletkę płynem.
Środki ostrożności: Należy zachować ostrożność u kobiet z nowotworami piersi i przerostem endometrium w wywiadzie.
Prowadzenie pojazdów: SOYFEM nie ma wpływu lub wywiera nieistotny wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.
Przedawkowanie: Nie zgłoszono żadnego przypadku przedawkowania.
Ciąża: Produkt SOYFEM jest przeciwwskazany do stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Klienci, którzy kupili: Soyfem 60 tabl., kupili również:

Szukaj