Synvisc x 3 ampułko-strzykawki dostawowe po 2ml DARMOWA WYSYŁKA!Synvisc to wyrób medyczny zawierający pochodne kwasu hialuronowego, które mają podobne właściwości do płynu stawowego, zapewniającego stawom prawidłowe funkcjonowanie. Synvisc dostępny jest w postaci strzykawki wypełnionej 2 ml lepkiej cieczy zawierającej hylany (pochodne kwasu hialuronowego).
Mechanizm działania
Synvisc wywiera korzystne działanie na leczony staw poprzez uzupełnienie lub zastąpienie niepełnowartościowego płynu stawowego w określonych schorzeniach stawu.
Efekty działania
Po wykonaniu serii iniekcji preparatu Synvisc do stawu kolanowego można spodziewać się przede wszystkim zmniejszenia nasilenia i częstotliwości dolegliwości bólowych. Obserwuje się również poprawę zakresu ruchomości stawu oraz pozytywny wpływ na zależną od zdrowia jakość życia. Efekt działania utrzymuje się średnio do 26 tygodni po zabiegu.
Sposób podawania
Preparat Synvisc podaje lekarz po uprzednim zakwalifikowaniu pacjenta do tego typu leczenia. Aplikacja polega na wstrzyknięciu preparatu do chorego stawu. W przypadku wyrobu medycznego Synvisc leczenie polega na pojedynczym zastrzyku lub przebiega w serii trzech zastrzyków oddzielonych tygodniową przerwą. Nie należy powtarzać tego typu leczenia częściej niż 2 razy w ciągu 6 miesięcy z co najmniej miesięczną przerwą.

Klienci, którzy kupili: Synvisc x 3 ampułko-strzykawki dostawowe po 2ml DARMOWA WYSYŁKA!, kupili również:

Szukaj