Produkt chwilowo niedostępny

SynviscOne x 1 ampułko-strzykawka dostawowa 6ml DARMOWA WYSYŁKA!Synvisc to wyrób medyczny zawierający pochodne kwasu hialuronowego, które mają podobne właściwości do płynu stawowego, zapewniającego stawom prawidłowe funkcjonowanie. Synvisc One dostępny jest w postaci strzykawki wypełnionej 6 ml lepkiej cieczy zawierającej hylany (pochodne kwasu hialuronowego).
Mechanizm działania
Synvisc One wywiera korzystne działanie na leczony staw poprzez uzupełnienie lub zastąpienie niepełnowartościowego płynu stawowego w określonych schorzeniach stawu.
Efekty działania
Po wykonaniu serii iniekcji preparatu Synvisc One do stawu kolanowego można spodziewać się przede wszystkim zmniejszenia nasilenia i częstotliwości dolegliwości bólowych. Obserwuje się również poprawę zakresu ruchomości stawu oraz pozytywny wpływ na zależną od zdrowia jakość życia. Efekt działania utrzymuje się nawet do 52 tygodni po zabiegu.
Sposób podawania
Preparat Synvisc One podaje lekarz po uprzednim zakwalifikowaniu pacjenta do tego typu leczenia. Aplikacja polega na pojedynczym zastrzyku do stawu kolanowego. Nie należy powtarzać tego typu leczenia częściej niż 2 razy w ciągu 12 miesięcy z co najmniej 6-miesięczną przerwą.

Klienci, którzy kupili: SynviscOne x 1 ampułko-strzykawka dostawowa 6ml DARMOWA WYSYŁKA!, kupili również:

Szukaj