Thealoz krople do oczu 10 ml


Nazwa: Thealoz
Postać: krop.do oczu
Dawka: -
Opakowanie: 10 ml
Skład: Trehaloza 3%Nie zawiera środków konserwujących.
Działanie: Działanie ochronne (osłonowe), wspomagające gojenie, nawilżające i zapobiegające podrażnieniom oka.Głównym składnikiem preparatu Thealoz jest trehaloza, wykazująca zdolność ochrony i stabilizacji błon komórkowych, zapobiegania uszkodzeniom i utracie wody tkanek powierzchni oka oraz działanie antyosydacyjne i wspomagające proces gojenia.  
Wskazania: Thealoz chroni i zapobiega podrażnieniu oka pacjentów:- po infekcjach powierzchni oka,- stosujących przewlekle leki okulistyczne (np. przeciwjaskrowe),- po urazach i zabiegach operacyjnych na oku.Usuwa dyskomfort, kłucie i podrażnienie wywołane zaburzeniami lez i powierzchni oka.Nie zawiera środków konserwujących, w związku z czym może być stosowany w trakcie użytkowania soczewek kontaktowych. Zapewnia natychmiastowy komfort użytkowania soczewek w ciągu całego dnia.
Przeciwwskazania: Alergia na składniki preparatu.
Interakcje: Zaleca się przerwę 10 minut pomiędzy podawaniem różnych preparatów do oczu.
Środki ostrożności: Aby preparat został uzyty z jak najlepszym skutkiem należy zachować następujące środki ostrożności:- umyć starannie ręce przed wkraplaniem,- unikać dotykania powiek bądź powierzchni oka zakraplaczem, zwłaszcza jeżeli istnieje przypuszczenie infekcji oka,- zakroplić jedną krople do dolnego worka spojówkowego, odchylając lekko dolną powiekę i patrząc w górę. Po użyciu założyć nakrętkę.- nie wstrzykiwać, nie połykać- nie podawać jeżeli stwierdzono alergię na któryś ze składników- nie stosować po upływie daty ważności oznaczonej na opakowaniu zewnętrznym- przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Klienci, którzy kupili: Thealoz krople do oczu 10 ml, kupili również:

Szukaj