FUTURO SPORT Regulowana opaska stawu skokowego rozmiar regulowany


FUTURO™ Regulowana opaska stawu skokowego SPORT jest wykonana z mieszanki neoprenu, która zapewnia umiarkowane podparcie i zatrzymuje ciepło. Owijana wokół kostki opaska jest łatwa w użyciu, a możliwość regulacji pozwala dostosować dopasowanie. Sięgnij po FUTURO™ Regulowaną opaskę stawu skokowego SPORT, aby zapewnić sobie wsparcie, którego potrzebujesz, by pozostać w grze.
-Zastosowanie ogólne, ćwiczenia fizyczne.
-Zapewnia wsparcie przy zesztywnieniu, bólach i urazach stawu skokowego.
-Produkt zalecany przez nasz panel ekspertów w dziedzinie medycyny i inżynierii.
-Regulowany pasek pozwala na indywidualne dopasowanie.
-Wytrzymałe materiały zapewniają solidną ochronę, kojące ciepło i wygodę.
-Otwór na piętę ułatwia zakładanie.
-Pasuje na lewą lub prawą stopę.
CIEPŁO :
Korzystnie wpływa na mikrokrążenie, co z kolei przyspiesza metabolizm w ogrzewanych obszarach. Do tkanek dociera więcej tlenu i substancji odżywczych, a proces gojenia przebiega szybciej.
UCISK :
Ucisk stawu oraz znajdującej się pod skórą tkanki miękkiej, przeciwdziała zbieraniu się płynu i ułatwia efektywniejsze odprowadzanie go do węzłów chłonnych. W efekcie maleje napięcie tkanek miękkich, a pacjenci szybciej odczuwają ulgę z powodu zmniejszonego bólu i opuchlizny.
PROPRIOCEPCJA:
Ucisk stymuluje receptory czucia głębokiego (proprioceptory) znajdujące się w mięśniach, ścięgnach i torebkach stawowych. Sprzyja to usprawnieniu biomechaniki ciała i poprawia koordynację nerwowo-mięśniową. Dodatkowo ucisk zwiększa świadomość pacjenta o wrażliwym stawie i konieczności oszczędzania go.

Klienci, którzy kupili: FUTURO SPORT Regulowana opaska stawu skokowego rozmiar regulowany, kupili również:

Szukaj