Produkt chwilowo niedostępny

Ibuprom 200 mg 10 tabl.


Nazwa: Ibuprom
Postać: tabl.powl.
Dawka: 0,2 g
Opakowanie: 10 tabl. (butelka)
Skład: 1 tabl.drażowana zawiera: substancje czynne: -ibuprofen 400 mg substancje pomocnicze: -laktoza, -povidon, -skrobia kukurydziana, -talk -kroskarmeloza sodu, -stearynian magnezu, -dwutlenek krzemu koloidalny, -sacharoza, -dwutlenek tytanu (E171), -wosk Carnauba, -wosk pszczeli.
Wskazania: Wskazania do stosowania:Bóle o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe. Bolesne miesiączkowanie. Gorączka (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Klienci, którzy kupili: Ibuprom 200 mg 10 tabl., kupili również:

Szukaj